18 maja 2015

Promod - event w stylu francuskim


Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć w evencie marki Promod. Podczas spotkania poznałam wiele fantastycznych osób, na co dzień związanych z tą marką, tworzących ją i realizujących niebanalne pomysły.
To co ujęło mnie, podczas wystąpień osób tworzących markę Promod to przede wszystkim różnorodność pomysłów i ciekawe wizje rozwoju. Promod swoją ofertę kieruje głównie do kobiet mających świadomość własnej kobiecości, lubiących bawić się modą i chcących po prostu dobrze i naturalnie wyglądać. W najnowszej kolekcji Promod zawiera zarówno elementy stylu boho, marynarskiego jak i typowego casual. W ofercie nie zabrakło kolorów i intrygujących wzorów, szczególnie widocznych na tunikach i bluzkach.
Całą kolekcję zarówno dla kobiet jak i mężczyzn możecie zobaczyć na stronie Promod.

Zawsze wybierając się na tego typu spotkania towarzyszy mi pewna doza podekscytowania związana z możliwością poznania nowych osób, które na co dzień obserwuję jedynie w Internecie. Osób dla których moda to coś więcej niż kawałek materiału, potrafiących słuchać i traktować to co robisz poważnie. Takie spotkania utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto słuchać siebie, wierzyć w siebie i realizować swoje marzenia :)


W ożywionych dyskusjach na temat mody (i nie tylko) wzięli udział:
AiM Style / Fashionable / Meri Wild / Art You Ready / Justyna Polska / Pinot Noir Fashion / Moda i takie tam


Ściskam Was! :)
zdjęcia: ja i Kuba
« Nowszy post Starszy post »

7 komentarzy

 1. Świetna inspiracja na domowe przyjęcie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze, że Promod znów się otwiera na klientki i promocję, kilka lat temu to była jedna z topowych marek sieciowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Było super, jak będziesz w Czewie daj znać, pójdziemy na kawę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Poznanie nowych osób na takich eventach to chyba najlepszy ich aspekt :) super zdjecia i na pewno byla fajna atmosfera ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram