27 grudnia 2017

Zabłyśnij w Nowy Rok - CRYSTALS FROM SWAROVSKI POP-UP STORE


Koniec świąt stanowi jednocześnie rozpoczęcie przygotowań do powitania Nowego Roku. Dlaczego zmiana cyferki wywołuje w nas tyle emocji? Dlaczego staramy się przeżyć ten czas wyjątkowo, a nie podchodzimy do niego tak, jak do każdego innego dnia? Moim zdaniem potrzebujemy co jakiś czas zamknąć za sobą pewien okres życia, powiedzieć "teraz coś zmienię w pracy, życiu itd." i właśnie Nowy Rok stwarza do tego naturalnie warunki. Każdy z nas ma inny sposób na spędzenie tej szczególnej chwili. Niektórzy zostaną w domowym zaciszu z najbliższymi, inni wybiorą sylwestrowe bale lub wyjazdy, ale każdy chciałby wyglądać w tym dniu niepowtarzalnie - w końcu taka noc jest jedna w całym roku!

Zabłyśnij w Nowym Roku...

Podpowiedź jak to zrobić możecie znaleźć w Crystals from Swarovski Pop Up Store w warszawskiej Galerii Mokotów. Jest to miejsce zupełnie wyjątkowe, ponieważ znajdziecie w nim unikalne projekty stworzone przez różnych projektantów, wykorzystujących kryształki Swarovskiego. Do współpracy zaproszono takie marki jak: Oscar de la Renta, Nina Ricci czy projekty Kazar, Orska, Iskra, La Bohemia, Radziszewska, Spark i Vitrina Pro. Moją uwagę szczególnie przyciągnęła oryginalna biżuteria, która świetnie sprawdzi się jako dodatek do sylwestrowego stroju. Motywem przewodnim tej biżuterii uczyniono temat zmysłowości. Poznawanie świata za pomocą zmysłów to coś bardzo ważnego, zwłaszcza we współczesnym świecie, dlatego też projekty te oddziałują na mnie szczególnie mocno.

Mój wybór w dzisiejszym wpisie padł na biżuterię marki Iskra, która zachwyciła mnie swoją formą, minimalizmem oraz połączeniem kolorystycznym. Wykorzystanie w niej kryształków Swarovskiego dodało elegancji i szykowności.
Jeśli poszukujecie wyjątkowych dodatków do swoich strojów sylwestrowych to koniecznie zajrzyjcie do Crystals from Swarovski Pop Up Store, który będzie czynny już tylko do 7 stycznia 2018.
 
zdjęcia: Eliza Shabo

BIŻUTERIA - ISKRA (Crystals from Swarovski)
KOSZULA/PIŻAMA - Lia Stories

« Nowszy post Starszy post »

5 komentarzy

Instagram