20 grudnia 2018

Ciepło domowego ogniska...


W jej oczach odbijał się blask płomieni, na policzkach czuła ciepło płynące z rozpalonego kominka, w powietrzu unosił się zapach jaśminowej herbaty... wtulana w ramiona ukochanego oczekiwała na przyjście małego cudu, który dopełni ich miłość. Poczuła, że ciepło domowego ogniska, które razem stworzyli zaczyna płonąć jasnym ogniem...chciała zatrzymać tą chwilę na zawsze.

Kobiety posiadają ogromną siłę

Każdy z nas inaczej postrzega ciepło domowego ogniska, ale bez wyjątku dążymy do tego, aby ten  stan osiągać każdego dnia, bo to wprowadza piękno do naszego życia. Wymaga to jednak od nas nieustannej pracy, nad samą sobą, ale również nad wszystkim co nas otacza. W ostatnich dniach coraz głębiej pojmuje, że w nas kobietach drzemią ogromne pokłady energii, która jeśli tylko będziemy głęboko chciały zostanie uwolniona i  rozniesie nad nami niesamowity czar. Nadchodzący czas to idealna okazja, aby swoją siłę jeszcze mocniej przełożyć na rozpalenie prawdziwego domowego ogniska. Nie warto więc marnować tej energii na niepotrzebne nerwy związanie ze sprzątaniem mieszkania, przygotowaniem idealnej kolacji wigilijnej, ale warto zainwestować swoją siłę w proste gesty, ciepłe słowa, czuły dotyk, dzięki którym osoby które kochasz poczują, że są najważniejsze w Twoim życiu. Czasami nasze wysiłki, które wkładamy w rozpalenie domowego ogniska nie będą od razu docenione, jednak nie warto się zrażać, ale warto za każdym razem powiedzieć do ukochanej osoby "kocham Cię", aż w końcu coś zaskoczy i razem będziecie podtrzymywać płomień w Waszym domu.

Wypełnij swoją energią przestrzeń.


W dzisiejszym wpisie, w ramach mojej współpracy z marką Skagen, chciałam pokazać Wam kolejny zegarek z kolekcji świątecznej Holiday 2018. Poprzez swój minimalistyczny wygląd i elegancję idealnie pasuje do świątecznych stylizacji. Mam dla Was kod zniżkowy -10% na zakup modelu z mojej stylizacji (Skagen SKW2744) w sklepie otozegarki.pl  CAM-XMASS2, ważny do 15 stycznia 2019.


"Szczęśliwy jest człowiek żyjący w sferze dóbr niezniszczalnych, zaś przyjaźń jest największym wśród wszystkich dóbr, jakimi nas mądrość obdarza dla zapewnienia szczęścia przez całe życie." Epikurzdjęcia: Mateusz/postprodukcja: ja

SWETER WEŁNIANY - Mango
SUKIENKA - Aeterie
ZEGAREK - Skagen
PAZNOKCIE - Neonail
« Nowszy post Starszy post »

6 komentarzy

 1. Wesołych Świąt Kochan! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozczuliły mnie zdjęcia z psiakiem... Widać, że w Waszej rodzinie nawet zwierzak czuje się wyjątkowo. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny wystrój! Ja już czuje magię świat i nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż się rozmarzyłam... ;) Cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny nastroj, slodki piesek i podoba mi sie ten sweterek. Pozdrawiam i Zycze Ci Wesolych Swiat!!!
  www.meganlike.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam Twoje posty, są zawsze takie klimatyczne, z pięknymi zdjęciami. Sprawiają, że zawsze w szale przeglądania nowych postów można trochę zwolnić i zrelaksować się wpadając do Ciebie na bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram