31 grudnia 2018

W zgodzie ze sobą...


Wszyscy  szykujemy się do powitania Nowego Roku. Dlaczego zmiana cyferki wywołuje w nas tyle emocji? Dlaczego staramy się przeżyć ten czas wyjątkowo, a nie podchodzimy do niego tak, jak do każdego innego dnia? Moim zdaniem potrzebujemy co jakiś czas zamknąć za sobą pewien okres życia, powiedzieć "teraz coś zmienię w pracy, życiu rodzinnym itd." i właśnie Nowy Rok stwarza do tego naturalnie warunki. Każdy z nas ma inny sposób na spędzenie tej szczególnej chwili. Niektórzy zostaną w domowym zaciszu z najbliższymi, inni wybiorą sylwestrowe bale lub wyjazdy, ale najważniejsze to spędzić ten wieczór i noc w zgodzie ze sobą...

Na dniach pojawi się tutaj podsumowanie minionych miesięcy...a dzisiaj w zaciszu domowym będę dziękować za wiele dobra, które wniósł do mojego życia rok 2018. Nie zawsze były to proste i czytelne momenty, ale ich wartość wypełniała moje serce - akceptacją, zrozumieniem oraz wiarą.


Kochani,

życzę Wam spokoju w sercach, poczucia zdrowia, siły oraz mocy. Bądźcie szczęśliwi i uśmiechajcie się do innych. Odnajdujcie radość w maleńkich rzeczach, takich jak - poranne słońce, zapach kawy, uśmiech ukochanej osoby czy dotyk mokrego nosa psa. Wyciągajcie wnioski z trudnych doświadczeń, bo one nie pojawiają się, żeby zatruć nam życie, ale nauczyć, wskazać drogę albo udowodnić, ile drzemie w nas siły (z której często nie zdajemy sobie sprawy).

zdjęcia: Mateusz/postprodukcja: ja

PŁASZCZ - Carry 
SWETER - Carry
SPODNIE - Carry

« Nowszy post Starszy post »

5 komentarzy

 1. Ja właśnie mam inaczej. Nie czuję niczego szczególnego w tym dniu. Nie rozumiem przygotowań na wielkie wyjście, szykowania się. Nie czuję się z tego powodu w żadnym stopniu lepsza, po prostu pogubiona. Ludzie mają takie określone oczekiwania wobec tej nocy, a ja najchętniej zasnęłabym jeszcze wcześniej niż na codzień żeby ominęło mnie całe to podekscytowanie, mi zupełnie obecne.

  Nie zmienia to jednak faktu, że życzę Tobie kochana i całej Twojej rodzinie wszystkiego tego co najprawdziwsze, najszczersze i najcieplejsze. Udanego wieczoru! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownego Nowego Roku!!
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoje zdjęcia nawet wykonane w pochmurne dni otulają magią! <3 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla Was! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie, refleksyjnie się zrobiło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo przyjemny post daje dużo do myślenia. Do tego wyglądasz genialnie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Instagram