3 czerwca 2020

Wspomnienia zapisane nie tylko we mnie... / fotoksiążka


wspomnienia w fotoksiazce
Na barkach coraz silniej odczuwam oddech lata, wszystko dookoła błyska światłem, ptak codziennie zagląda w moje okno, a kiedy odwracam głowę odlatuje. Małe momenty. Niebo z ogromną ilością błękitu, kubek pełen gorącej kawy (choć on czeka na mnie niezależnie od pory roku), soczysta zieleń buchająca za płotem. I to wysokie drzewo, które zawsze gubi zbyt dużo suchych liści, ale daje upragniony cień. Znajomy głos bliskich mi kobiet, łąka pamiętająca moje maleńkie stopy, śmiech i płacz. Kolejne lato... coraz bliżej. Wsłuchuję się w każdy krok. Chcę pamiętać, bo przecież wszystko mija... dlaczego? Dlaczego najczulsze spotkania trwają za krótko? Dlaczego niektóre chwile żyją jakby za mgłą? Czy to ma rozbudzić w nas pragnienie przeżycia każdej chwili najpełniej, najprawdziwiej? Ale czy to tak działa...


Chciałabym...

Czasami chciałabym umieć zachować ten moment, właśnie ten... gdy widzę Twoją twarz, ten uroczy uśmiech, specyficzny grymas, lekko przymknięte oczy, niezdarny krok. Wszystko, co teraz wydaje się takie oczywiste... za dwadzieścia lat będzie już trudniejszą sztuką. Najzwyklejsza codzienność, która wymyka się z naszych rąk, niczym drzewa, które migają za oknem pędzącego samochodu. Dzień za dniem.

uchwycona niepowtarzalnosc chwili

Uchwycone...

Pragnę zatrzymać dla siebie, dla Ciebie - synku, dla kolejnych pokoleń... jak najwięcej. Uchwycone życie, relacje i więzy. Momenty. Radość, bliskość, autentyczność i niepowtarzalność chwili. Staram się dbać, aby nasze wspomnienia zapisały się nie tylko we mnie, ale również na kartach fotoksiążki. Strony zadrukowane emocjami, czarodziejskimi chwilami, które powstają przypadkowo i te do których ustawiamy się się na hasło „zdjęcie”. Chciałabym podarować pamięć... poprzez obraz i słowa, które zapisuję pod nimi. To jeden z lepszych pomysłów, aby utrwalić codzienność.

zdjecia utrwalajace codziennosc

Moja Fotoksiążka od Uwolnijkolory.pl - nasze codzienne momenty 

Doskonale wiecie, że uwielbiam zatrzymywać momenty na zdjęciach. Dla mnie mają one ogromną wartość sentymentalną. Ktoś powie, że to tylko zdjęcie, nie - to moment, który przywołuje całą gamę uczuć. Cieszę się, że teraz także za pomocą telefonu możemy uchwycić nasze autentyczne chwile.  Na swoim telefonie mam mnóstwo zdjęć, które zapisują moje wspomnienia. Są dla mnie wyjątkowe, ponieważ oddają moją codzienność. Właśnie takimi ujęciami wypełniłam kolejny album stworzony w Uwolnij Kolory. Fotoksiążka w formacie 24x24 jest dobrym wyborem dla zdjęć dodanych na Instagramie. Jest kompaktowa, przez co można ją włożyć do torebki i zabrać na spotkanie z rodziną, znajomymi. Taki format fotoksiążki bez problemu można ułożyć na każdej półce w domu. Na uwolnijkolory.pl znajdziecie intuicyjny kreator, który w przystępny sposób przeprowadzi Was przez proces tworzenia albumu. Nie powinno przysporzyć Wam to żadnego problemu. Ja zazwyczaj wybieram "pusty" szablon i samodzielnie tworzę układy zdjęć, dodaję napisy. Jeśli chcecie sobie jednak ułatwić pracę, to możecie skorzystać z gotowych szablonów, które są bardzo różnorodne.

Kod zniżkowy na Fotoksiążkę 

Wiem, że wiele osób, podobnie jak ja, uwielbia zamykać w kadrze te proste, codzienne, a także zupełnie wyjątkowe momenty. Przygotowałam więc dla Was po raz kolejny kod zniżkowy, który tym razem obejmuje fotoksiążkę 24x24 (48 stron). Kod CAMMY24X24 obniży cenę albumu z 68 zł na 39 zł. Kod wpisujecie w koszyku w momencie finalizacji zamówienia i ważny jest do 30.06.2020.

codzienne momenty w fotoksiazce
kolejne lato
odpoczynek w cieniu
fotoksiazka 24x24
letni moment w kadrze
zdjęcia: Mateusz/ postprodukcja: ja


BLUZKA/TUNIKA - z szafy Mamy
SPÓDNICA - Bizuu
NASZYJNIK - W.Kruk


« Nowszy post Starszy post »

4 komentarze

 1. Jak zawsze piękne zdjęcia. Niedawno robiłam fotoksiążkę na Uwolnij kolory i też mogę polecić. To był prezent, a osoba obdarowana była zachwycona. Kosztowało mnie to dużo pracy, ale było warto :-)
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już mam 4 fotoksiążki :) Drukuję fotoksiążkę z każdych wakacji, bo to cudowna pamiątka na zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam fotksiążki, to super pamiątka, bo zdjęcia to zazwyczaj zostają na dysku komputera i nigdy nie ujrzą światła dziennego, a tak można wracać co jakiś czas do takich zdjęć i ładnie wyglądają na półce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie drukowane zdjęcia i wspomnienia mają coś czego komputer nie dostarczy. Młode pokolenia coraz rzadziej to doceniają.

  OdpowiedzUsuń

Instagram