16 marca 2017

Jakie jest Twoje nastawienie…do życia? / kampania Wrangler


Historie, baśnie, opowieści. To one sprawiają, że w jednej chwili przenosimy się do zupełnie innej rzeczywistości. Przestajemy tylko marzyć i zaczynamy działać. Chcemy więcej wiedzieć, czuć i smakować. Dotykamy obszarów, które kiedyś wiązały się jedynie z pozorną niepewnością…a jak będzie tym razem?

Rozsiądź się wygodnie. Zaczytaj w historiach, które uczą i jednocześnie pokazują, że w życiu wiele zależy od naszego nastawienia…


Co budujesz?

Pewien człowiek, przemierzał w średniowieczu Francję i spotkał po drodze trzech kamieniarzy. Pierwszy powiedział mu:

- Żyję jak zwierzę. Smaga mnie deszcz i słońce, pot zalewa mi oczy, kurz wchodzi do płuc razem z powietrzem. To najgorszy zawód świata. Haruję niczym wół i co z tego mam? Marne grosze, za które ledwo żyje moja rodzina.

Kawałek dalej, w innej miejscowości, wędrowiec znów spotkał kamieniarza. Ten otarł pot z czoła i zapytany o swój zawód, powiedział:

- Nie skarżę się. Pracuję ciężko, ale mam pracę. Moja rodzina nie chodzi głodna. Widzę wschody i zachody słońca, świeże powietrze orzeźwia mnie co rano, a deszcz często zmywa pył z moich ramion, gdy wracam do domu. Niektórzy mają gorzej niż ja, grzech byłoby narzekać.

Wędrowiec zadumał się i poszedł dalej. W trzeciej miejscowości spotkał znów kamieniarza i zanim zapytał go o jego zawód, ten chwycił go za rękę, spojrzał w oczy, wskazał w górę i powiedział:

- Patrz! Ja buduję katedrę.

źródło: "Krąg łgarzy" J.C. Carriere


Jedna sytuacja…trzy interpretacje.

spodnie
blog o modzie

Życie...

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić.

źródło: Cecelia Ahern – „Na końcu tęczy”


Jaką wartość ma Twoje życie?

Każdy chce, by jego podróż do spełnienia marzeń była tak samo komfortowa, jak jazda luksusową limuzyną, ale…prawdopodobnie trzeba jednak będzie iść pieszo, odpoczywając w napotkanych noclegowniach, a najczęściej – potykając się o kamyki, obchodząc góry, przedzierając się przez chaszcze. Mówimy o przeszkodach. Będą się zdarzać, przytrafiać, będziesz się na nie natykał. Same w sobie nie są straszne. O wiele ważniejsze jest to, w jaki sposób je potraktujesz. Człowiek, który osiągnął sukces, to niekoniecznie ten najmądrzejszy czy najpiękniejszy, ale z pewnością – najbardziej stanowczy i konsekwentny. To ten, który mówi: „zrobię wszystko, nie bacząc na przeciwności” albo „trudności nie są w stanie mnie powstrzymać” albo też „nie boję się popełniać błędy”. Ludzie, osiągający swoje wielkie cele, popełniali błędy częściej, niż inni, ale wybrali sobie hasło „nigdy się nie poddawaj!” Coś nam się zdaje, że nawet im się podobało nabijanie sobie guzów i łamanie stereotypów. Chyba właśnie to nadaje życiu wartość. 

źródło: Po pierwsze ludzie


Wszystkiego dobrego dla Ciebie! Pamiętaj, że to od Ciebie zależy…jak bardzo pokochasz życie.


Z wielką przyjemnością dzielę się z Wami dzisiejszymi zdjęciami, które stworzyłam w ramach współpracy z marką Wrangler. Zdjęcia te zostaną użyte do promocji nowej linii jeansów BODY BESPOKE. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Pozdrowienia z pięknej Malty! :)

Wrangler
zdjęcia: Mateusz

SPODNIE - WRANGLER (BODY BESPOKE)
KOSZULKA - WRANGLER
KURTKA - WRANGLER
TRAMPKI - Converse (podobne znajdziesz Tutaj)


Serdeczne podziękowania dla Milk Studio przy ulicy Miodowej 41 w Krakowie, za udostępnienie pięknego wnętrza do sesji.
« Nowszy post Starszy post »

13 komentarzy

 1. Uwielbiam takie pouczające historie. pozdrawiam. jestem tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciągle uczę się patrzeć na to co mnie spotyka we ,,właściwy" sposób. Masz rację, sporo zależy od tego jakie mamy nastawienie.
  Piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny klimat, cudowne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Właściwe nastawienie to połowa sukcesu. Często nie mamy wpływu na to, co nam się przytrafia, ale to my decydujemy jak zareagujemy na to, co nas spotkało - czy niepowodzenie uznamy za porażkę, czy może za cenne doświadczenie. Początek tego roku był dla mnie trudnym czasem, ale też pozostawił po sobie ślad - nauczył mnie dostrzegać dobro we wszystkim, co mi się przydarza. Im bardziej bolesne doświadczenie, tym większa we mnie determinacja, by wziąć z niego coś cennego - po prostu nie chcę by takie uczucia jak strach czy cierpienie poszły na marne...

  OdpowiedzUsuń
 5. Twoje zdjęcia zawsze są wybitne ale te przypadły mi do gustu jeszcze bardziej niż zwykle. Mają w sobie to coś.
  Jak zawsze świetny post! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna przypowieść, która rzeczywiście pomaga nam dostrzec jak ważna jest interpretacja i zadowolenie z własnego życia. Jeśli widzimy tylko negatywy ciągle będziemy tak jak ten pierwszy kamieniarz, a mnie osobiście zachwyca drugi kamieniarz i można się od niego wiele nauczyć!
  Pozdrawiam i ładuj baterie w Malcie!
  Śledzę na intagramie i nie mogę napatrzeć się na te magiczne widoki ! <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia oddają niezły klimat :) Total jeans :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestes piekna i naprawde dobrze piszesz. Az chce sie do Ciebie zagladac ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia to kwintesencja dobrego gustu fotgraficznego! Cieszę sie, że się tak bardzo rozwinęłaś! Miłego urlopu ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. czy mogę zapytać jakiego obiektywu ożywacie ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe połączenie kabaretek i tenisówek ! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękna sesja, wyglądasz cudownie, ten detal , kabaretki , ledwo widoczne ale niesamowicie seksowne na Twoich kostkach.

  OdpowiedzUsuń

Instagram