26 kwietnia 2017

Potrzeba miłości i kontaktu. Relacje, które warto pielęgnować...


Z miłością jest jak z mruganiem oczami, jak z zasypianiem czy jedzeniem - każdy to potrafi, ponieważ to instynkt, którego nie trzeba się nawet specjalnie uczyć. Poza tym, miłość nic nas nie kosztuje, każdego na nią stać. Nie mam pojęcia dlaczego my, niby tacy mądrzy ludzie, ciągle o tym zapominamy - powiedziała w jednym z wywiadów, wokalistka, Anna Dąbrowska. Potrzeba miłości i kontaktu to jedna z najważniejszych sfer naszego życia. W świecie pełnym egoizmu i zapatrzenia w siebie, bliskie relacje z innymi wydają się być na wagę złota. I nie mam na myśli jedynie relacji z mężem czy najbliższą rodziną, ale także z ludźmi, których spotykamy na swojej drodze.

Wszystko czego doświadczamy, lepiej smakuje, jeśli dzielimy to z innymi ludźmi. W końcu jako istoty społeczne, mamy wielką skłonność do działań grupowych. Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrzy i karmiący nasze wnętrze ludzie są dla nas niczym pierwszy wiosenny deszcz. Motywują, dodają skrzydeł oraz pozwalają wierzyć w lepsze jutro. Takich ludzi warto szukać, a jak już ich znajdziemy to należy ich odpowiednio doceniać. Jeśli po spotkaniu czujesz się pełna sił i inspiracji, a w Twojej głowie rodzą się nowe pomysły, musisz wiedzieć, że doświadczasz cudownej relacji interpersonalnej. Bo tak naprawdę ludzie, którzy odnoszą w życiu największy sukces to - nie Ci posiadający ogromne sumy pieniędzy, ale Ci - którzy mają serce, pełne miłości i gotowe do tworzenia bliskich relacji, opartych na przyjaźni lub miłości.


W końcu, jak powiedział wspaniały człowiek, nonkonformista, profesor Jerzy Vetulani: "Tyle jesteśmy ludźmi, ile możemy dać z siebie innym".

blogerka z krakowa, blog, krakow
bawelna
klimat

All you need is love

Do stworzenia dzisiejszego wpisu zainspirowała mnie najnowsza kampania Orange Love. Marka Orange, dzięki połączeniu kilku usług: Internetu, telewizji, telefonu komórkowego i domowego chce ułatwić nam bycie bliżej tych, których kochamy. O potrzebie miłości i kontaktu z bliskimi przypomina historia małej solistki z reklamy Orange Love. Najważniejszym przekazem tej kampanii jest więź pomiędzy dziećmi i dorosłymi, którą można utrzymać w różnych sytuacjach także dzięki nowoczesnym technologiom i internetowi.

Bez stałej wzajemnej komunikacji nie jesteśmy w stanie utrzymać żadnej relacji. Całe szczęście, że dzisiejsza technologia daje nam w tym względzie tak wiele różnorodnych możliwości. Kontakt z naszymi bliskimi możemy więc utrzymywać wszędzie i o każdej porze. Orange zrobiło mi niespodziankę, dzięki której mogę w szczególny sposób kontaktować się ze swoimi bliskimi. Elektroniczna ramka, którą widzicie na zdjęciach, odbiera fotografie zrobione przez moich najbliższych i przesłane przez specjalną aplikację. Dzięki temu chwytam chwile, których nie mogę przeżyć z osobami, które są dla mnie bardzo ważne. Polecam Wam wypróbować taki sposób! 

Więcej szczegółów o kampanii oraz ofercie Orange Love znajdziecie na stronie www.orange.pl/love

kamienica
all you need is love
zdjęcia: Mateusz / postprodukcja: ja

KOSZULA - Wrangler
SPODNIE - Wrangler
ZEGAREK - Albert Riele
NASZYJNIK - Apart
« Nowszy post Starszy post »

7 komentarzy

 1. Wspaniały klimat, zresztą jak zawsze u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjecia pełne ciepła i uśmiechu. Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważne przesłanie i przyznam, że dopiero po Twoim wpisie inaczej spojrzałem na prowadzącą w telewizji kampanie reklamową Orange Love. Za rzadko pielęgnujemy to co posiadamy - fajnie, że zwróciłaś na to uwagę. Motywujesz do przeszufladkowania priorytetów, jutro wykonam kilka telefonów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się napatrzeć na te piękne zdjęcia i stylizacje :) A co do relacji z innymi to sama często się łapie na tym że zasłaniam się brakiem czasu i pracą która przecież najważniejsza nie jest. W dzieciństwie pielęgnowanie kontaktów z innymi faktycznie było łatwiejsze i to był priorytet :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ważny temat - potrzeba miłości i kontaktu. Miałam taki moment w życiu, gdy zamknęłam się w sobie, wydawało mi się, że nie potrzebuję nikogo, że łatwiej będzie nie darzyć nikogo uczuciem i zaufaniem, bo obawa, że zostanę zraniona była we mnie tak wielka... Pojawił się jednak moment, który zmienił wszystko - usłyszenie od lekarzy, że ktoś bliski może niebawem odejść, w jednej chwili wywróciło mi do góry nogami sposób myślenia. Nie ma na co czekać! Pielęgnujmy każdego dnia relacje, które są dla nas ważne, łapmy te piękne chwile, bo nie wiemy czy jutro będzie nam dane.

  PS. Stylizacja boska! Dla mnie idealna - prostota i klasyka sprawdza się chyba zawsze. Zdjęcia przepiękne. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 6. Też bardzo podoba mi się ta kampania, jak już coś leci milion razy na dzień niech chociaż będzie z przesłaniem ;) I to im się udało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne wnętrze, a Ty wyglądasz pięknie.

  OdpowiedzUsuń

Instagram