7 sierpnia 2018

Wyjątkowy wieczór... Urodziny Sound Garden Hotel


To był jeden z tych wieczorów, które pozostają w pamięci na długo. 5. urodziny moich przyjaciół z Sound Garden Hotel! Założyłam czerwoną sukienkę, ułożyłam włosy, pomalowałam usta i z wielką dumą w sercu ruszyłam przed siebie. Znacie to uczucie, kiedy osoba Ci bliska osiąga sukces?...czujesz wtedy radość jakbyś co najmniej to Ty go osiągnęła. Dokładnie tak czułam się w tym momencie.

Zaczarowany ogród

Zjechałam windą na dół i zobaczyłam zaczarowany ogród - miejsce, w którym mieliśmy świętować ten sukces. Już wcześniej wielokrotnie tutaj bywałam, ponieważ jest to zielona oaza spokoju w środku miasta, jednak nigdy nie pomyślałam, że można stworzyć w tym miejscu aż tak niesamowity klimat. Chciałabym abyście dzisiaj przenieśli się ze mną raz jeszcze do tego wyjątkowego miejsca. #SoundGardenParty przyciągnęło ponad 500 osób - klientów, współpracowników, a przede wszystkim przyjaciół Sound Garden Hotel. Było przepyszne jedzenie, energetyczna muzyka oraz przede wszystkim osoby, które tworzą to miejsce.


Nasza przyjaźń

Nasza przyjaźń z Sound Garden Hotel rozpoczęła się ponad trzy lata temu. Pojawiłam się tutaj w związku z nowym projektem, kompletnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Okazało się jednak, że podczas tego spotkania narodziła się więź, która trwa do dzisiaj. Niepowtarzalny Sound Team sprawił, że uwierzyłam w moc budowania trwałych i wartościowych relacji na każdej płaszczyźnie. Dzięki ludziom, którzy tworzą to miejsce, zawsze czuję się tutaj jak w domu, dlatego tak lubię tu przebywać. Tym bardziej jestem dumna, że zostałam jedną z ambasadorek Sound Garden Hotel.

zdjęcia: Sound Garden Hotel
« Nowszy post Starszy post »

6 komentarzy

 1. Cammy, wiesz, że ja dzisiaj napisałam o tym samym wydarzeniu? :)
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa już biegnę zobaczyć! :)
   Haniu cudownie było Cię spotkać!

   Usuń
  2. Wzajemnie :) Spotkanie z Wami to zawsze przyjemność.

   Usuń
 2. Już czuje ten klimat w powietrzu! :) Bardzo przyjemnie się na to wszystko patrzy! :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram