13 grudnia 2018

Prezentownik świąteczny z TK Maxx


Jako dziecko z niecierpliwością wyczekiwałam tego wyjątkowego momentu, kiedy po wigilijnej kolacji mama powie, że już możemy rozpakować prezenty. Z napięciem wyciągałam pięknie zapakowane pudełka spod pachnącej choinki i wstrzymywałam oddech sprawdzając, co w nich jest. Kątem oka spoglądałam na rodziców, którzy z uśmiechem na ustach obserwowali moją reakcję na prezenty. Wtedy nie rozumiałam, dlaczego taką radość im to sprawia...ale teraz wiem, że obdarowywanie innych przynosi niesamowite szczęście, a także poczucie więzi z osobą która otrzymuje od nas prezent. I to jest właśnie najpiękniejsze!

Prezentownik

Prezenty świąteczne to coś co sprawia mi niezwykłą radość. Obdarowywanie bliskich, obserwowanie ich reakcji, radość, uśmiech...czego można chcieć więcej. Wiem, że czasami zakupy przed świętami są trudnym przeżyciem z uwagi na panujący ruch, ale mam dla Was świetne rozwiązanie. Dzisiejszy wpis przygotowałam we współpracy z TK Maxx, gdzie w jednym miejscu znajdziecie idealne prezenty z różnych kategorii od znanych marek z całego świata, a wszystko to oczywiście w cenach 60 % niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Oznacza to, że odwiedzając wyłącznie jeden sklep możecie sprawić radość wszystkim najbliższym osobom. Wiem, że gdy macie wiele na głowie w przedświątecznej gorączce będzie to spore ułatwienie. Pamiętajcie, że udany prezent nie musi być wcale drogi i okazały, czasami by sprawić radość wystarczy coś drobnego, symbolicznego....coś co sprawi uśmiech osoby obdarowanej. Wybierając prezenty pomyślcie o danej osobie, o tym jaka jest, ale również o sytuacjach które Was łączą, być może idąc tym tropem znajdziecie perełki, które obdarowana osoba będzie zawsze kojarzyła z Wami.

Poniżej znajdziecie po kilka propozycji prezentów dla niej, dla niego, dla dziecka i do domu, które możecie znaleźć w TK Maxx. Pamiętajcie, że w TK Maxx dostawy są kilka razy w tygodniu, a więc do świąt będziecie mieli jeszcze kilka okazji, aby upolować coś ciekawego dla najbliższych. Wierzę, że wybieranie prezentów będzie dla Was czystą przyjemnością i uwolni w Was nowe pokłady hormonów szczęścia. Powodzenia.


Dla niej


Dla niego


Dla dzieckaDo domuKarta upominkowa to zawsze dobry pomysł

Pamiętajcie, że jeżeli będzie Wam brakowało konkretnego pomysłu na prezent świąteczny to dobrym rozwiązaniem jest podarowanie karty upominkowej. Osoba, która ją otrzyma będzie najlepiej wiedziała na co ją wykorzystać i unikniecie obawy przed nietrafionym prezentem. Karty upominkowe w TK Maxx nigdy nie tracą ważności i możecie je doładować zupełnie dowolną kwotą (maksymalnie do 999,99 zł). Możecie je kupić w stacjonarnym sklepie, jak również przez Internet pod tym linkiem.

zdjęcia: Mateusz/postprodukcja: ja

Zdjęcia zrobiliśmy w Miśkowa Ostoya - TatryTop.
« Nowszy post Starszy post »

4 komentarze

 1. Jaki masz piękny sweter! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślałam, że w tym roku kupię wszystkie świąteczne prezenty właśnie w TK Maxx, ale niestety otwarcie sklepu w moim mieście jest ciagle odkładane na później (a miało być już we wrześniu...). Szkoda, bo podczas jednej wizyty w sklepie mogłabym załatwić wszystkie upominki 😊 Asortyment jest ogromny!

  Przepiękne zdjęcia, jak zawsze ❤️

  Pozdrawiam,
  Żwawy Leniwiec
  https://bit.ly/2zYENzo
  🥟⛄️🎄

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam dzisiaj w TK Maxx i bardzo polecam - mnóstwo tematycznych, świątecznych rzeczy. Wszystko piękne, jak zawsze w tym sklepie :) P.S. Sweter fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niektóre sklepy wyglądają jakby miały tylko drobiazgi za 20 zł. Jednym z takich sklepów jest właśnie TKMAXX. Niektórzy go bardzo lubią, inni nie są w stanie nic w nim znaleźć.

  OdpowiedzUsuń

Instagram